Provozujeme servis

Jednou z hlavních činností naší společnosti je zaměření na SERVIS a práce s ním spojené. Jedná se o servis nákladních vozidel, dodávkových vozidel a stavebních strojů. Mimo servisní práce máme zřízený také pneuservis pro osobní a dodávkové vozy. Veškeré prováděné služby jsou vykonávané odborně zaškolenými pracovníky se specializací a s dlouholetou praxí v daném oboru.

 

SERVIS nákladních vozidel –  servis, opravy a běžnou údržbu nákladních vozidel (převážně značky Praga V3S a UV80) provádíme zejména v areálu naší společnosti. Drobné opravy a mimořádné opravy je možné po domluvě provádět i externě. Další námi nabízenou službou je zrealizování přípravy a provedení STK a ME.

SERVIS dodávkových vozidel – servis, opravy a běžnou údržbu u dodávkových vozidel provádíme výhradně v našem areálu (dílně) firmy.  Soustředíme se zpravidla na značky MAN, Iveco, Mercedes. Kromě zmíněných služeb nabízíme rovněž kompletní přípravu a provedení STK a ME.

 

SERVIS stavebních strojů – u stavebních strojů JCB, CAT, Volvo a Komatsu provádíme pravidelný servis po určitém stavu Mth, opravy a běžnou údržbu. Tyto služby jsme schopni vykonávat jak interně (v sídle společnosti), tak i externě, po domluvě konkrétního úkonu.

 

 

PNEUSERVIS – v plně vybaveném pneuservisu zajišťujeme kompletní pneuservisní služby osobních a dodávkových vozidel. Také je možné nechat si pneumatiky u nás uskladnit.